O MNIE

POMOŻEMY

CI

Depresja

Jeśli przeżywasz uczucie smutku, niemocy, masz obniżone poczucie własnej wartości, nie wierzysz w sens życia – zadzwoń do mnie!

Kryzys i trauma

Jeśli doświadczasz silnego przeciążenia powodującego poczucie utraty kontroli nad własnym życiem, przeżywasz chorobę, stres i mimo prób poradzenia sobie nie jesteś w stanie sobie poradzić – skontaktuj się ze mną!

Problemy rodzinne / zawodowe

Masz problemy z komunikacją z małżonkiem, dzieckiem, członkiem rodziny. W pracy czujesz się nie doceniany, myślisz o zmianie pracy – zadzwoń do mnie!

Zaburzenia funkcji poznawczych

Jeśli zauważasz u siebie problemy z pamięcią, uwagą, , trudności w planowaniu, wyraźne problemy z motywacją. Jesteś po udarze lub masz chorobę neurodegeneracyjną. Zgłoś się do mnie!

TWÓJ PSYCHOLOGPRZYJACIELROZMÓWCA

Nazywam się Katarzyna Kokot, jestem psychologiem i socjologiem. Na co dzień pracuję w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie na Oddziale Rehabilitacji z Pododdziałem Rehabilitacji Neurologicznej, Klinicznym Oddziale Toksykologiczno-Kardiologicznym oraz Oddziale Neurologii z Pododziałem Udarowym.

Jestem w trakcie specjalizacji z Psychologii Klinicznej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Jestem także doktorantką na Wydziale Nauk Społecznych (katedra Psychologii Klinicznej) KUL. Ukończyłam studia podyplomowe z Diagnozy i Terapii Neuropsychologicznej na UMCS. Ukończyłam także liczne kursy i szkolenia z zakresu psychologii.

Specjalizuję się w pomocy osobom dorosłym oraz młodzieży. Zajmuję się terapią indywidualną krótko- i długoterminową osób doświadczających problemów życiowych związanych z między innymi: trudnościami w życiu codziennym, zaburzeniami nastroju, myślami samobójczymi, lękiem i stratą.

Mam doświadczenie w pracy z pacjentami po udarach mózgu, urazach czaszkowo-mózgowych, z chorobami neurodegeneracyjnymi (np. Alzheimer, choroba Parkinsona, otępienia), po operacjach neurochirurgicznych, po nagłym zatrzymaniu krążenia. Prowadzę terapię neuropoznawczą.

2020 - Katarzyna Kokot

Call Now Button